Serwis klimatyzacji samochodowej Łódź


Być może wiesz już, że naprawy klimatyzacji samochodowej potrafią sporo kosztować. Bardzo opłacalne jest więc poddawanie jej regularnym przeglądom i czynnościom serwisowym, które zapobiegną awariom i usterkom. Trzeba je wykonywać regularnie, właśnie wtedy, gdy wszystko działa (lub pozornie działa) bez zarzutu.

Tylko fachowiec może bowiem określić ilość czynnika chłodzącego w układzie i uzupełnić ewentualne niedobory. Może zbadać sprawność kompresora, a w razie potrzeby zregenerować go, by posłużył dłużej. Chłodnica skraplacza to kolejny element wymagający przeglądów: czasem wymaga naprawy lub wymiany.

Jedną z ważniejszych spraw, by nasza klimatyzacja dostarczała do kabiny zdrowe, czyste oraz wolne od grzybów i bakterii powietrze, jest odgrzybianie. Powinna być ona, także co jakiś czas czyszczona i odkażana (np. ozonem albo ultradźwiękami) – tym również chętnie się zajmiemy.

Serwis klimatyzacji to nic innego jak inwestowanie niewielkich środków po to, by uniknąć konieczności płacenia większych kwot za naprawę lub wymianę układu. Nasi fachowcy czekają – zapraszamy na przeglądy serwisowe.