Agregaty Chłodnicze


Zajmujemy się montażem agregatów chłodniczych dla renomowanych firm. W naszej bogatej ofercie z cała pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Montujemy zarówno agregaty nowe jak również regenerowane. Przed dokonaniem zakupu pomożemy dobrać odpowiedni agregat do Państwa potrzeb. Ponadto zajmujemy się serwisem, jak i regeneracją agregatów.

Aby móc kontrolować temperaturę wewnątrz komory chłodniczej, niezbędny jest dobry agregator chłodniczy. W zależności od typu pojazdu stosuje się kilka typów urządzeń. Mogą być zasilane przez silnik pojazdu paskiem klinowym, co ma zastosowanie przy mniejszych pojazdach dostawczych i półciężarówkach. Montujemy i serwisujemy również agregaty zasilane silnikiem elektrycznym 12voltowym.

Ze względu na istotność sprawnego agregatu, w naszej firmie sprzedajemy jedynie te urządzenia, które spełniają wysokie standardy. Samochodowe agregatory chłodnicze kupione u nas, będą przez długi czas działały sprawnie i efektywnie. Optymalną eksploatację zapewnia nie tylko zaopatrzenie się w dobry sprzęt, ale jego prawidłowe zamontowanie. Dlatego też w naszej ofercie znalazł się montaż agregatów chłodniczych kupionych u nas. Z kolei na żywotność każdego rodzaju urządzeń ogromny wpływ ma systematyczne sprawdzanie stanu technicznego i konserwacja. Przez to, że chcemy, by klienci byli zadowoleni z naszych usług i urządzeń przez długi czas, polecamy nasz serwis agregatów chłodniczych.