Serwis samochodowy AUTO TEAM


Doskonale znamy polski rynek motoryzacyjny. Od dawna obserwujemy jego dynamiczny rozwój. Staramy się dotrzymywać kroku nowo pojawiającym się technologiom i wykorzystywać je w naszej pracy. Wiedza ta pozwala nam działać tak, aby naszym klientom przynosić wymierne efekty oraz satysfakcję z ko­rzystania z naszych usług.

Działamy w szerokim zakresie usług znanych marek samochodów. Serwis samochodów marek grupy Volkswagen: VW, Audi, Skoda, Seat, serwis marek grupy Reanalut: Renault, Dacia i Nissan, serwis marek GM: Opel, Chevrolet, Daewoo, serwis marek grupy Fiat: Fiat, Iveco, Jeep, także serwis innych marek takich jak: Honda, Toyota, Ford, Volvo, Saab, Rover, Mercedes Benz, Mitsubishi, Mazda, Peugeot, Citroen, KIA, Suzuki nie stanowi dla nas żadnego wyzwania. Robimy to na co dzień, a nasi klienci polecają nas swoim znajomym. Masz wątpliwości? Niepotrzebnie. Sprawdź nas a sam zobaczysz, że było warto.

Usługi Wykonywane

przez nasz serwis


Wykonujemy montaż i kompleksowy serwis klimatyzacji wraz z odgrzybianiem wnętrz pojazdów w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Sprawdzimy szczelność systemu i skontrolujemy poziom czynnika chłodzącego. Sprawdź naszą ofertę i umów się na serwis klimatyzacji w swoim samochodzie już dziś, korzystając z szybkich terminów i atrakcyjnych cen!
Masz dość zamarzniętych szyb i niskiej temperatury w aucie w mroźne poranki? Postaw na sprawdzone i popularne na całym świecie, niezawodne ogrzewanie postojowe Webasto i Eberspacher ! Zajmujemy się instalacją oraz serwisem systemów ogrzewania postojowego, dzięki któremu zapomnisz o konieczności skrobania szyb i odśnieżania auta w zimowe dni.
Montujemy i serwisujemy nowoczesne i wydajne systemy dogrzewania silników wysokoprężnych. Masz problem z niską temperaturą silnika i długim czasem nagrzewania? Podkręć osiągi swojego Diesla i zadbaj o właściwą temperaturę jednostki napędowej oraz wnętrza pojazdu już od pierwszych sekund po rozpoczęciu jazdy.
Specjalizujemy się w wykonywaniu zabudowy chłodniczej w samochodach dostawczych w celu przystosowania ich do przewozu żywności oraz pozostałych artykułów wymagających stałej, niskiej temperatury. Sprawdź naszą bogatą ofertę i poznaj wydajne, nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązania dla autochłodni.