auto-team

Mechanika pojazdowa

Jak wybrać dobry auto serwis łódź? Oczywiście nie jest to łatwe ponieważ na rynku powstało wiele warsztatów które oferują wyłącznie proste czynności naprawcze i najczęściej nie oferują nic więcej poza nimi a jak już zdecydują się na wykonanie poważniejszych napraw to mogą niepotrzebnie narazić klienta na straty finansowe.

Każdy wiodący producent samochodów osobowych posiada inne wytyczne i wymogi w naprawach swoich modeli. Tym samym serwis Opel, serwis Volkswagen czy serwis Toyota nie będą sobie równe. Szukasz mechanika, który specjalizuje się w naprawie modeli tych trzech wiodących marek na terenie miasta Łódź? Rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki! I wcale nie mamy na myśli autoryzowanego Toyota serwis, który nie należy do tanich rozwiązań. Wystarczy, że umówisz się na oględziny swojego samochodu w placówce Auto Team przy ulicy Warszawskiej 8. Nasi specjaliści od lat zajmują się zarówno serwisowaniem aut powstałych na niemieckiej technologii jak i skomplikowanymi „Japończykami”. Dlatego jeżeli wymagany jest serwis modeli takich marek jak: Opel, Toyota bądź Volkswagen, nie czekaj ani chwili dłużej!

Profesjonalny autoserwis łódź, taki z prawdziwego zdarzenia, to takie miejsce, które będzie oferować swoim klientom szeroki wachlarz usług, będzie dysponować odpowiednimi umiejętnościami, wyposażeniem technicznym w postaci urządzeń oraz wiedzą techniczną. W takiej placówce można spodziewać się, że przeprowadzane skomplikowane naprawy zostaną wykonane właściwie.

Usługi, które taki warsztat oferuje najczęściej obejmują naprawy zawieszenia, naprawy i remont silnika, serwis układów napędowych, usuwanie awarii układów hamulcowych oraz wydechowych. Do tego dochodzą usługi takie jak np. wymiana opon, wymiana rozrządu, wymiana oleju bądź też często wykorzystywane przez kierowców usługi przeglądu zakupowo - sprzedażowego..

elektromechanika samochodowa

Naprawa samochodów

W naszej placówce serwisowej zajmujemy się kompleksową mechaniką pojazdową wszystkich marek, osobowych jak i dostawczych. Wykonujemy naprawy układów napędowych, jezdnych, zawieszeń, układów kierowniczych, hamulcowych, wydechowych a także naprawa silników.

Zapraszamy do wcześniejszego umawiania się na wizytę byśmy mogli zapwenić Państwu fachowe doradztwo i sprawny serwis, oszczędzając Państwu drogi i cennego czasu.

Zespół AUTO TEAM